#sondakika EYT ye Son söz Cumhurbaşkanından Geldi!!! eyt

#sondakika EYT ye Son söz Cumhurbaşkanından Geldi!!! #emekli eyt

#emeklilikteyaşatakılanlar #eyt #sondakika

15 Kişi Okudu – 5 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Başlamadan önce kanalıma abone olmayı unutma. Eyeteye son noktayı Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan koydu. Bu hafta meclisten geçirin!Buda demek oluyorki 21 şubatta bu iş bitecek. şimdiden millete hayırlı olsun.
Buraya kadar geldiysen beğenip yorum yapmayı unutma.
Gözler kritik tarih 21 Şubat’ta! EYT ne olacak, iptal mi oldu?
Emeklilikte Yaşa Takılanlara ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla birlikte Meclis’in açılacağı tarihi belirtti.

Elitaş açıklamasında, “Mecliste grubu bulunan siyasi partilerin yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler doğrultusunda, depremzedelere yardımcı olabilmek ve acılarını paylaşmak için milletvekillerimizi deprem bölgelerine gönderiyoruz.

Bu nedenle TBMM’ye 21 Şubat’a kadar ara verme kararı aldık. TBMM, 21 Şubat Salı günü saat 15.00’ten itibaren gündeminde bulunan kanun tekliflerini görüşmek üzere çalışmalarına devam edecektir.” ifadelerini kullandı.
Meclis görüşmeleri askıya alındı: EYT ne oldu, ertelendi mi?
Emeklilikte Yaşa Takılanlara ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.
EYT düzenlemesi bugün TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda görüşülmeye başlandı ve kabul edildi. Düzenlemenin, AK Parti ve MHP Milletvekillerinin çoğunluğu oluşturduğu komisyondan geçti. Düzenlemenin TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan geçmesinin ardından EYT’nin yasalaşma sürecindeki üçüncü aşama da geride kaldı.
EYT, Meclis aşaması sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzası ile yürürlüğe girecekti. 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli 10 ilde gerçekleşen depremde çok sayıda kişi hayatını kaybetti. Kahramanmaraş’taki 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin ardından Meclis, çalışmalarına ara verdi.
Bu nedenle TBMM’ye 21 Şubat’a kadar ara verme kararı aldık. TBMM, 21 Şubat Salı günü saat 15.00’ten itibaren gündeminde bulunan kanun tekliflerini görüşmek üzere çalışmalarına devam edecektir.EYT son dakika haberleri yakından takip ediliyor. Son olarak EYT Emeklilikte Yaşa Takılanlar yasası TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan geçti. Düzenlemenin Meclis’te görüşülmesinin ardından EYT’nin yasalaşması bekleniyordu. Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizi etkileyen yıkıcı depremin ardından Meclis çalışmalarına ara verdi. İşte 15 Şubat 2023 EYT son durum…
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesinin detayları geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulmuştu. Yasanın Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edilmesinin ardından gözler EYT ne zaman çıkacak? sorusuna çevrilmişti. EYT’nin 7 Şubat Salı günü Meclis Genel Kurulu’nda gündeme gelmesi bekleniyordu. Ancak 6 Şubat günü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde yaşanan 7,7 ve 7,6 büyüklüklerinde depremlerin ardından EYT görüşmeleri de ertelendi. İşte EYT son durum…

About Nurgül Sayac

Check Also

20 – 26 MART HAFTALIK TAROT BURÇ YORUMLARI | GÖNÜL SULTAN burc yorumları

20 – 26 MART HAFTALIK TAROT BURÇ YORUMLARI | GÖNÜL SULTAN #ekonomi burc yorumları #astroloji …

3 comments

  1. Nihayet abi sonunda yaaaa

  2. Bitti bu iş

  3. Hayırlısı olsun inşallah milletimize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir