E Ticarette Hangi Sektöre Giriş Yapmalıyım? Ne Satmalıyım? Hangi Pazaryerinde Satış Yapmalıyım ? e ticaret

E Ticarette Hangi Sektöre Giriş Yapmalıyım? Ne Satmalıyım? Hangi Pazaryerinde Satış Yapmalıyım ? #ekonomi e ticaret

#girişim #tahirotlu #girişimcilik
#eticaret

35 Kişi Okudu – 6 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

E-Ticarette Hangi Sektöre Giriş Yapmalıyım ? Ne satmalıyım ? Hangi Pazaryerinde Satış Yapmalıyım ?

* E-Ticarete Nasıl Girilir ? Nasıl Başlamalıyım ? gibi girişten başlayacak olursak öncelikle hangi ürünü satmalıyım? hangi sektöre yatırım yapılmalı? sorularının cevabını bilmemiz gerekmektedir.

* İster dijital pazarlama olsun ister e-ticaret pazaryerlerinde satmak amaçlı olsun hangi sektörde iş kurmalıyım, hangi sektör para kazandırır bilmiyorsanız öncelikle alım gücünüzü ve bağlantılarınızı güçlendirmelisiniz. Alırken kazanacağınızı unutmayın.

* E-Ticarete başlamak için gerekenler, artık başlamak istiyorum ama nasıl? diyorsanız nereden başlamalıyım sorusunun cevabını arıyor olacağız. E-Ticarete başlangıç olarak 0 dan başlamak gerekirse, sektörümüzü belirledikten sonra ürün detayına iniyoruz. Trendyolda, Hepsiburadada, Amazonda, N11de, Çiçeksepetinde ve diğer tüm pazaryerlerinde olsun E-Ticarette neler satabilirim sorusunun cevabını sizler için paylaşıyorum. hangi ürünü satacağınızı bilemiyorsanız kategoriyi belirledikten sonra popüler pazaryerlerinde bu kategoriye giriş yaparak en çok satan ürünü inceliyoruz böylecek E-Ticarette en çok ne satılır sorusunun da cevabını bulmuş oluyoruz. E-Ticarette ve internette ne ürün veya neler satabilirim? Ürün yorumlarından günlük kaç adet yorum aldığını inceliyor ve min. 10 ile çarpıyoruz, çıkan rakam bize günlük tahmini satış adetini veriyor. Bu işlemi gerçekleştiren 3. parti yazılımlarda mevcut. Ancak bu yöntem ile ücretsiz olarak hangi ürünü satacağınızı belirleyebilirsiniz.

* Hangi pazaryerinde satış yapmalıyım? hangi pazar yeri daha iyi? diyorsanız öncelikle rekabeti az olan reklam ile ön plana kolayca çıkabileceğiniz pazaryerini seçmenizde fayda olacaktır. Kendinizi geliştirdikçe ve sermayinizi büyüttükçe diğer pazaryerlerine de giriş yapmalısınız.

* Lütfen 0 sermaye ile e ticarete gireceğim ve ne satacağım diye düşünüyorsanız öncelikle her detaya çok hakim olmalısınız. Tabi ki de 0 sermaye ile bu işten başarılı çıkabilmek, internetten ve web sitesinden satış yapmak aşamasına gelebilmek büyük takip ister.

Bu benim ilk videom arkadaşlar heyecanım için özür diliyorum. Umarım faydalı olmuştur. Bundan sonraki videolarımda önce e-ticaret pazaryerleri kullanımları, reklamları nasıl kurarız gibi konularda videolarım olacak daha sonra dijital pazarlama alanında google reklamları, seo konularında videolar gelecek.

Teşekkürler.

#eticareteğitimi #eticaret #dijitalpazarlamaeğitimi

00:00 Giriş
00:15 Hangi Sektöre Giriş Yapmalıyım?
02:20 Ne satmalıyım ?
07:06 Hangi Pazaryerinde Satış Yapmalıyım ?

About Ali Maysız

Check Also

Güneydoğu Asya’nın Amazon’u: #lazada #eticaret #eihracat e ticaret

Güneydoğu Asya’nın Amazon’u: #lazada #eticaret #eihracat #ekonomi e ticaret #girişim #tahirotlu #girişimcilik #eticaret 11 Kişi …

2 comments

  1. Harika bir eğitim tebrikler kardeşim 🙏🏻

  2. Teşekkürler kral ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir