Deprem Sonrası E-Ticaret Satıcılarına Ufak Bir Mesaj e ticaret

Deprem Sonrası E-Ticaret Satıcılarına Ufak Bir Mesaj #ekonomi e ticaret

#girişim #tahirotlu #girişimcilik
#eticaret

42 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bugün çok söyleyecek bişey yok. Herkes gibi çok üzgünüm. Ailem #Mersin’de. Çok korkmuşlar, çok sallanmışlar, dışarıda sabahlamışlar. Evde bir kaç parça bir şey devrilmiş ama ötesini hayal bile edemiyorum. Allah bütün depremzedelerin yardımcısı olsun.

Elbette acımız taze, çok dillendirmek istemiyorum ama vicdanım da rahat değil. Herkesin dile getirdiği ihmaller malum. Hep söylendiği gibi deprem değil, zayıf bina öldürür. Yine aynısı oldu. An itibariyle 12 saat oldu ve bilanço korkunç. Çok daha kötü olmaması için dua ediyoruz.

Şunu söylemem lazım. Ettiğimiz kârların, ciro rakamlarımızın, fırsatçılıklarımızın, milleti ezmeyi uyanıklık zannetmelerimizin ne kadar boş olduğunu, günün sonunda 1 dk’lık sallantıyla hepsinin nasıl da değersizleştiğini görüyoruz.

Buradan hareketle işimle de ilgili olarak ufak bir uyarı / serzenişim var. Bu dönemde “Acil İhtiyaç Listesi” diye paylaşılan hiç bir üründe mümkün olan en yüksek oranlarda indirim uygulayalım.

Hepimiz ticeretin içindeyiz. Fiyarlarımızı kendimizi hiç zorlamadan önümüzdeki günlerde çok hayat kurtarabilecek düzeylere indirebiliriz. Bu noktada ufak bir inceleme ile satıcılarımızın bir miktar hassasiyet gösterdiğini gördüm, videosu geliyor. Devamı gelecektir inşallah.

#eticaret #deprem #kahramanmaraş #marasdepremi #hatay #gaziantep #adıyaman #kilis #şanlıurfa #acilihtiyac

About Sena Lao

Check Also

Güneydoğu Asya’nın Amazon’u: #lazada #eticaret #eihracat e ticaret

Güneydoğu Asya’nın Amazon’u: #lazada #eticaret #eihracat #ekonomi e ticaret #girişim #tahirotlu #girişimcilik #eticaret 11 Kişi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir