ASLAN BURCU OCAK 2023 Aylık Burç Yorumları ( Tarot Falı ) burc yorumları

ASLAN BURCU OCAK 2023 Aylık Burç Yorumları ( Tarot Falı ) #ekonomi burc yorumları

#astroloji #handekazanovaileastroloji #burçyorumları

851 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Aslan burcu Ocak 2023 tarot falı aylık burç yorumları videoma hoş geldiniz. 2023 Ocak ayı aslan burcu aylık burç yorumları tarot falı yorumumu sizler için gerçekleştirdim. Ocak ayında aslan burçları neler bekliyor, aslan burcu için müjdeli haberler var? Sevgili aslan burcu ocak ayına Venüs meleği ile başlayın ve ne diyor öğrenin!

Aslan burcu ocak 2023 de aşk, para, iş ve sağlık konusunda ne kadar şanslısınız? Venüs Meleği Ocak ayı aslan burcu aylık burç yorumlarını sizler için bu videoda yorumladım.

Hayatımızı yeniden kurma, evlenme, yeni bir hayat, iş konusunda üretken, proje geliştirme, güzelleştirme ve iyileştirme hayallerimiz gerçek olacak mı? Venüs Meleği youtube kanalında dinleyin.

Aylık ve haftalık burç yorumları (astroloji , burçlar ), Haftanın ve ayın enleri ve 12 burç ile ilgili merak edilen her şeyi kanalımda bula bilirsiniz.
Haftalık ve aylık burç yorumları, gezegen hareketleri ve burçlar ile ilgili ekstra bilgileri paylaşıyorum.

Haftalık burç yorumları videomu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Ocak 2023, oluşabilecek önemli olayları Venüs meleği youtube kanalımda ocak Ayı Burç yorumları videomda sizler için anlattım! Kanalıma bekleniyorsunuz!

#astroloji #burçlar #burçyorumları #aslanburcu #ocak2023

BANA ULAŞIN:
INSTAGRAM : https://www.instagram.com/pinar_venusalfa/
TWITTER : https://twitter.com/pinar_venusalfa

🔔 Venüs Meleği YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: ► https://www.youtube.com/channel/UCSc9VZHQXyd1yZPfpPzElSQ?sub_confirmation=1

Selamlar ben Venüs Meleği! YouTube Türkiye’de macerama başladığımdan bu yana büyük bir aile edindim. Kanalımda astroloji, burç yorumları, su falı, kahve falı, tarot falı, iskambil falı, aylık burç yorumları , haftalık burç yorumları , aklımdaki kişi, ex partner, platonik, aşk, iş, eğitim, kariyer konularında uzmanlığım dahilinde içerik paylaşıyorum. Her gün yeni video paylaşıyorum. On binlerce ailemiz arasında bulunmak ve bize katılmak isterseniz abone olabilirisiniz.

About Melisa Nur

Check Also

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI YENGEÇ-AKREP-BALIK (27 MART- 2 NİSAN 2023) burc yorumları

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI YENGEÇ-AKREP-BALIK (27 MART- 2 NİSAN 2023) #ekonomi burc yorumları #astroloji #handekazanovaileastroloji #burçyorumları …

12 comments

 1. Yorumlarda ayrıcalık sahibi olmak için 𝙏𝙀𝙎𝙀𝙆𝙆𝙐𝙍𝙇𝙀𝙍 𝘽𝙐𝙏𝙊𝙉𝙐 ile kanalımıza bağışta bulunarak bize destek olabilirsiniz. 🍀🎉🎁
  INSTAGRAM : https://www.instagram.com/pinar_venusalfa/
  TWITTER : https://twitter.com/pinar_venusalfa

 2. Bakıp Çıkıcam

  Burcum aslan sevgilim de aslandi beni mahfetti

 3. Abla haftalık yorum ne zaman yayında olacak

 4. Selam doğru söyledin akreb burcu kız beni çok üzdü abla😔

 5. Venüs Meleğim ağzına sağlık aldım kabul ettim öyle de oldu ❤

 6. Sevgiyle aldım kabul ettim 🍀🌺❤️🧲

 7. Feride KIZILÇAY

  Ah benim tatlı lar tatlısı meleğim güzel kanaryam vallahi seni dinlemeye doyamıyorum yahu kalbimin aynası müthiş sin evet akrep yengeç lerden fena darbe yedim doğru bu burçlar uzak değil dibim deler ikizler dedin evet oğlak da var bana gelen yeğen kova burcu ama yükselen oğlak olabilir bravo yahu tabi ya bunun arkasın da ki ikizler burcu kız kardeşim yemin oldu ki kardeşimin yönettiğini biliyordum ve söylemiştim çünkü L değince arkasın dan leblebi gelir yeğen cik i ajan olarak kullanıyor daha önce yapmadı şey değil miras yüzünden kopmuştuk yemezler pınarım nasılda biliyorsun afetmiyeceğimi aslada etmem çünkü onların ihanetleri bini geçti kardeşliği öldür düler 1 ay önce bu yeğeni haylamıştım neredeyse dün akşam yine hortladı mesaj yazdı engelledim hani derler ya kasap et derdinde koyun can derdinde aynısı bunlar rahmetli annem hastane köşelerinde can derdindeyken onlar da para mal derdin deydiler anneleri umurlarında bile olmadı annamle ben hastane hastane koşuşturdum ömrümden ömür gitti onlar da benimle savaş halindey diler her şey bitti annem öldü 2020 de ama onlar da öldü benim için pınarım vallahi kartları acayip profesyonel yönetiyorsun bravo evet benim yükselen im de ikizler güneş aslan ama narsizm bir aslan daha var oda enişte m olur günahım kadar sevmem puştun önde gideni ama çok güzel haberler verdin çok teşekkür ederim tatlı meleğim yine uzun yazdım ya 🙏🙏🍳🍳🌟🌟👍👍👍🌹🌹💖💖💕💕🐦🐥Ruhumun aynası

 8. Mucizevidünyam

  Herşeyin hayırlısı abla

 9. ♥️♥️♥️♥️♥️

 10. Hüseyin Kılıç

  Benim oğlum aslan burcu özelliğini taşımiyor

 11. Kovayı at hadi bekliyorum şekerim

 12. Merhaba hoşbuldum. 🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir