KALİTELİ HİZMET SUNMAK BENİ MUTLU EDİYOR – REKLAMCILAR NE KADAR KAZANIYOR – #para #eticaret #reklam e ticaret

KALİTELİ HİZMET SUNMAK BENİ MUTLU EDİYOR – REKLAMCILAR NE KADAR KAZANIYOR – #para #eticaret #reklam #ekonomi e ticaret

#girişim #tahirotlu #girişimcilik
#eticaret

8 Kişi Okudu – 1 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bugün e ticaret’e olan ilginin artmasıyla reklam sektörüne giren ve bunu hali hazırda üniversite öğrencisiyken yapan Samet Ertaş’ın serüvenine misafir oluyoruz. Umarım sizlerde online reklamcılık üzerine işler yapan Samet arkadaşımızın hikayesine izleyerek ortak olursunuz.
Samet ERTAŞ kaliteli hizmet vermek ve müşterilerinin yaptıkları mutlu geri dönüşlerin onu mutlu ettiğini söylüyor bunun yanında reklamcılık sektöründe çabalayıp olmayan işlerin zihin yorduğunu lakin en kötü iş deneyiminde bile çevrenin sosyal etki alanının genişlediğini aktarıyor.
Burak GÖRE’yi diğer sosyal paylaşım sitelerinden takip etmek için
https://www.instagram.com/theburakgore/

Burak GÖRE, kanalı 01.11.2022 tarihinde insanların hayat hikayelerine odaklanmak özellikle ekonomik gidişat kötü olduğu için ve gençlerin ülkesinden umudunu kesip para kazanacak sektörler aradıklarından dolayı onlara her meslek grubuyla röportajlar aracılığıyla ulaşmaya çalışmak için kuruldu. Herkese başkasının bahçesindeki çiçek daha güzel geliyor veya başkasının bahçesi daha yeşil kimle konuşsanız %90 oranında kendi işinden şikayetçi bir başkasının işini kolay görüyor bu videolarla gerçekten öyle mi ve sizler neler yapabilirsiniz onları göstermeye çalışıyoruz. Tabi ki kendim içinde yapıyorum hem sosyal çevrem genişliyor hem daha fazla insana ulaşabiliyorum hem de telefonumla istediğim sorunumu çözebilecek bir pozisyona doğru ilerliyorum. Tüm bunların yanında sizlerle de tanışmış oluyorum.

About Nurgül Sayac

Check Also

E-ticaret ihtiyaçlarınızda QNB eFinans yanınızda! e ticaret

E-ticaret ihtiyaçlarınızda QNB eFinans yanınızda! #ekonomi e ticaret #girişim #tahirotlu #girişimcilik #eticaret 100 Kişi Okudu …

2 comments

  1. Emeklerine sağlık dostum 💯❤️

  2. Emeğine sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir