Konutta kredi kampanyası geliyor Banka Kredileri

Konutta kredi kampanyası geliyor #Bankakredileri Banka Kredileri

#Bankakredileri #bddk #2022konutkredi #teminatoranları #ekonomi #konut #kredi

52450 Kişi Okudu – 1663 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Midas’ı yakından tanımak için: https://app.getmidas.com/gmih/8b81ca14

Düzelti: Sincan, Uygur Türklerinin yaşadığı Doğu Türkistan’ın başkenti değil, bölgenin genel ismidir. Sincan Uygur Özerk Bölgesi’nin başkenti Urumçi’dir.

-Konutta faiz kampanyası geliyor. Üç ayrı faiz olacak. Sektörde düşük gelirlilerin 0.69’dan kredi kullanabileceği konuşuluyor.
-Kredi faizinde indirim konut fiyatlarını nasıl etkiler? Borsaya etkisi olur mu?
-Dolar/TL, Dolar Endeksi ve ons altın haftaya nasıl başladı?
-Suudi Arabistan ve Katar’dan gelecek döviz, rezervlerin seçime kadar ayakta kalmasını sağlar mı?
-İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran’dan döviz mevduatı çıkışı…
-Borsa İstanbul 5.000’e dayandı. BİST 100 günü nereden kapattı?
-Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu’nun borsayla ilgili çok önemli değerlendirmesi…
Barış Soydan anlatıyor.

About Melisa Nur

Check Also

Halkbank’tan Depremzedelere Düşük Faizli Kredi ve Mevcut Borçlar 6 Ay Ertelendi Banka Kredileri

Halkbank’tan Depremzedelere Düşük Faizli Kredi ve Mevcut Borçlar 6 Ay Ertelendi #Bankakredileri Banka Kredileri #Bankakredileri …

30 comments

 1. Leyla Akyürek

  Bir ev fiyatlarını durdursunlar iki bankalar kredi vermeli ayrıca asgari ücreliler nasıl ev alacak veya asgari ücretten fazla maaşı olsa bile ödemeyi nasıl ayarlayacaklar bunu hesabederek kredi vermeleri lazım

 2. Kahraman Şık

  Umarım yapmazlar.Zaten konut fiyatları yeterince şismisti.Simdi bu kampanyalarla daha da fiyatlar daha da astronomik hale gelecek.Artik bizim için konut almak hayalden öte olur.Kiralara da yansıyacak .Lütfen en azından kiracıları düşünüp bundan bir an önce vazgecelim

 3. Ali Karaoğlan

  iyi günler yapılandırma da olurmu hocam konut kredilerinde

 4. Mehmet Fatih ŞAVATA

  Gelmesin abi gelmesin..

 5. Algısal Sezgisel

  Önemli olan bu haber değil önemli haber bu krediyi verecek banka varmı?
  Böyle bir kredi öncekiler gibi değil.. bilginiz olsun..

 6. Cenk Temizaltın

  Dar gelirli kirada zaten ne ev alması , sadece toki alabilir. Krediyi açmasnlar zaten konut fiyatları zammi % 170 lerde maliyetlerdeki attış ise % 110 yani % 60 kadar bir fazla köpük var.Kredi çıkarsa fiyatları daha da şişer ve kiralar daha fena patlar..Dar gelirli toki harici ev alamaz kredi sadece toki evi alacaklara çıkmalı.

 7. Önce üreticiye şartlı kredi verin. Üretim artsın sonra tüketiciye kredi gelsin. Atılan her adım maalesef piyasayı daha fazla şişirmekten öteye götürmüyor.

 8. Konut kredisi kampanyası yaptıkları dönemde kurun kontrolden çıkacağını düşünüyorum. Çünkü evlerini arkadaşlar akrabalar kendi arasında satıyormuş gibi yapıp çektikleri ucuz krediyi basacaklar dolara. Aslında krediler direkt dolara gidecek bugüne kadar olanda bu aslında

 9. Lütfen konut piyasasını hareketlendirmeyin yeter artık yeter. Konut fiyatları nereye geldi hala göremiyormuyuz.

 10. Liberal Vatandaş

  Ziraate gitti arkadaş 150.000’den fazla vermiyorlarmış.Merkezden talmat gelmiş 😅Vakıf ve Halkbankası da aynı.Ne varsa özelde var 🤙

 11. Konut kredi faizleri düşerse,kiracılar yandı,bunları nasıl göremiyorlar çok yazık…

 12. Barış Bey, mayıs ayında kamu bankasından 1.29 dan kredi çektim. Olası bir konut için faiz indirimi kampanyasından faydalanabilir miyim acaba? Teşekkürler..

 13. Gelmesin faiz indirimi!!!! Faizleri indirecekler de ne olacak ? Müteahhitler anında fiyat şişirecekler!!! Sonra peşinden 2. el mal sahipleri daha da arttıracaklar ! Müteahhitleri zengin etmekten başka hiçbir işe yaramaz faiz indirimi! Müteahhitler burnundan kıl aldırmıyor fiyatları düşürmüyorlar ! Bırakın BATSINLAR !!!!!

 14. SULTANS TV🌟☀️

  Gelmesin, bir emlakcı olarak diyorum ki GELMESİN. İyice delirdi müteahitler, ve ev sahipleri, VİCDAN YOK, İNSAF YOK, İMAN SADECE SÖZDE KALMIŞ.

 15. Video başlangıçları süper 🙂

 16. ev almak nasıl yatırım olarak görülüyor anlamadım bu millete fakirlik halktır

 17. 2 milyonluk daireye 0 faizle kredi verse ne olur..

 18. ülke ekonomisini düzeltmenin yolu iç borçlanmadan geçiyor, devlet yeni bir borçlanma sistemi getirmeldir. ülkenin mümkün olduğunca tamamını kapsayan bir borçlanma olmalı. örmek olarak şu şekilde bir borçlanma işe yarar bence , 10 değişik kalem üzerinden : 18 yaşını doldurmuş reşit olan herkes devlete sınırlı miktarda borç verebilecek toplamda 300-400 bintl değerinde yada 15-20 bin dolar. 10 farklı ürün belirlenmeli 1. ürün dolar 1500-2000 dolar , 2. ürün euro 1500-2000 euro , 3.ürün altın 30-40 gr altın vs 10 ürün ;1ürünü denkleştiren vatandaş sisteme dahil olacak yıllık yüzde 10 getiri alacak yani 30 gr altına yıllık 3 gr altın getirisi olacak ve vade 10 yıllık olmalı , toplanana paralarla üretim tesisleri kurulmalı , mikroçip , kağıt hamuru gibi üretim tesisleri , büyük feribotların yapılabildiği bir tersane varlık fonu üretim tesisleriyle güçlendirilp, getiriler buradan ödenmeli , ayrıcı bu sistemde sürekli bir para girişi olacak çünkü 10 farklı ürünü halkımız tamamladıkça gireceği ve yeni reşit olanların sisteme girmeye başlamasıyla sürekli bir para girişi olacak getiriler buradan ve varlık fonundan karşılanacak …ve diğer ülkeler için

 19. Doğu Türkistan başkenti Urumqi hocam .

 20. Ucuz kredi yeni yapılacak evlere ya da kentsel dönüşüm projelerine verilecek olsa anlaşılır ( amaçları üretimi arttırmak diyebilirim ) , ikinci el evleri pahalıya sattırmanın satıcıdan başka kime faydası var ki..( emlakçı komisyonu ve alım satım vergisi ki onlarda gerçek değer üzerinden verilmiyor dışında )

 21. faiz indirimleri ve yüksek enflasyon nedeniyle konut fiyatları seçime kadar minimum % 40 – % 70 daha artar.

 22. konut fiyatları 3,4 kat arttığı için emlak piyasasında yaprak kıpırdamıyordu. bu faiz indirimi biraz hareketlendirir. 0,99 faiz oranı ile 240 ay vadeli olursa.

 23. faiz indirimi gelirse evler yine fırlar.

 24. Bizdeki aç gözlü müteahitler ev sahipleri ve denetimsizlik varken faiz 0 olsa dahi onlar hemen zam yapar dahada pahalı olur evler kime yarar yabancılara kara paracilara avantacilara
  Hem en az 2 milyona niye ev alınsın zaten 5 yıl sonraki fiyatlar son alanın elinde kalacak
  2 milyon ayda 50 bin getirisi var zaten

 25. Havuz problemini görünce fena güldüm. Müthiş bir espri anlayışı.

 26. Hüseyin Demir

  Dün sürekli baktığım ev vardı. 1.5 dan 1.75 yapılmış. Rüzgarı yetti.

 27. Hüseyin Demir

  Konut kredisi aşağı, ev fiyatları yukarı. Ne zaman ev almak için en uygun zamandır. ? İmkanın varsa dün….Bugün hemen , yarın geç….

 28. ötv indirimi geldi araba alabildi mi millet piyasadan arabaları sakladılar, güliyiiimm bariiii

 29. Mülk ve konut fiyatları tamamıyla yabancıya endekslenmis durumda yabancıya konut satışı yasaklanmadigi sürece bu fiyatlar düşmez..herkes kafasina göre fiyat artırır .

 30. evin çobanoğlu

  Kanalınızın sponsoru Midas’ın 24 saatten fazla bir süredir hesabımdaki paramı kullandırmadığını, işlem yaptırmadığını biliyor musunuz Sayın Soydan?
  İletişim talebime cevap vermiyorlar telefon numarası yok. Gönderdiğim mesajlara yanıt yok.
  Yeni yatırım yapacaklara buradan duyurulur. Midas’ta ne var ne yoksa geri çekeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir